Listopad miesiącem uświadamiania mężczyzn, jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie.

Symbolem akcji są wąsy, które mają prowokować do rozmów na temat walki z rakiem jąder i prostaty. Dlatego w imieniu mieleckiej Fundacji Onkologicznej- „Zwalcz Go Uśmiechem” i przy wsparciu Gminy Miejskiej Mielec organizujemy II edycję profilaktyki raka jąder i prostaty. Zaplanowano wykłady lekarza urologa oraz badania dla każdego chętnego uczestnika.

• Start wydarzenia 20 listopad godzina 15:00
  • Miejsce: Centrum Integracji Organizacji Pozarządowych – dawnym budynku AGH przy ul. Skłodowskiej-Curie 4.
  • Całe wydarzenie zarówno wykłady urologa oraz badanie jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNE.
  • Dodatkowo wśród osób uczestniczących w wydarzeniu zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody!
  • Akcji przyświeca hasło CZAS NA PRZEGLĄD- ZADBAJ O SIEBIE!

04 listopad to dopiero początek akcji! We współpracy z Klubem FKS Stal Mielec, który to po raz kolejny umożliwił nam przeprowadzenie naszej akcji na stadionie. Rozdałyśmy 1500 szt. ulotek ze szczegółami wydarzenia.

Nie zapomnij o swoim zdrowiu!

Dziękujemy Klubowi FKS Stal Mielec, że po raz kolejny umożliwili nam przeprowadzenie naszej akcji na stadionie . Dziękujemy, że los mężczyzn nie jest Wam obojętny!