Pomóżmy innym pokonać chorobę

Każdy zasługuje na szczęśliwe i zdrowe życie

Prośba o wsparcie

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie w realizacji szczytnego celu, jakim jest pomoc ludziom chorym na nowotwory. Nasza Fundacja świadczy pomoc psychologiczną, informacyjną, finansową oraz terapeutyczną. Wierzymy, że objęcie naszych podopiecznych kompleksową opieką pozwoli im w przyszłości normalnie funkcjonować oraz szczęśliwie i zdrowo żyć.

„Zwalcz go uśmiechem”

Fundacja ma na celu wspierać osoby w chorobie nowotworowej merytorycznie i finansowo. Pomagać między innymi w pozyskiwaniu środków na finansowanie leczenia oraz informować o bieżących, najnowszych dostępnych metodach leczenia. Możecie Państwo już dziś włączyć się w naszą inicjatywę. W jej realizację wkładamy własne siły i środki, lecz ze względu na potrzebę wsparcia większej liczby podopiecznych gorąco liczymy na Państwa pomoc.

fundacja-onkologiczna-zwalcz-go-usmiechem-4

Nasza Fundacja może działać tylko dzięki Tobie!

W tym roku zróbmy jeszcze więcej dobrego!

Wierzymy, że udzielone przez Państwa wsparcie finansowe umożliwi zrealizowanie  zamierzonych inicjatyw i będzie wkładem w leczenie i przyszłość naszych podopiecznych. Pokładając nadzieję na Państwa przychylną reakcję na nasz apel, podajemy nr konta, na który można dokonać wpłat.

KONTO BANKOWE FUNDACJI

Nasi przyjaciele sponsorzy

Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie!