Listopad to miesiąc mężczyzn!

Listopad to miesiąc mężczyzn! Nie zapomnij zadbać o swoje zdrowie.

Nasza Fundacja Onkologiczna- „Zwalcz Go Uśmiechem”  przy wsparciu Gminy Miejskiej Mielec zaprasza na III edycję profilaktyki raka jąder i prostaty. Zaplanowano wykłady lekarza urologa, prelekcję Rzecznika prasowego  Oddziału Wojewódzkiego NFZ z Rzeszowa,  badania USG  i konsultację lekarskie dla mężczyzn ( od 16 roku życia),  badania pomiaru cukru i ciśnienia prowadzone przez Centrum Medyczne Medyk. To wszystko bezpłatnie dla uczestników wydarzenia.

• Start wydarzenia 5 listopada godzina 10:00
  • Miejsce: Centrum Integracji Organizacji Pozarządowych – dawnym budynku AGH przy ul. Skłodowskiej-Curie 4
  • Całe wydarzenie zarówno wykłady urologa oraz badanie jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNE
  • Dodatkowo wśród osób uczestniczących w wydarzeniu zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody!
  • Akcji przyświeca hasło OD JUNIORA DO SENIORA! Męskie spotkanie o męskich sprawach!

23 października na meczu EKSTRAKLASY FKS Stal Mielec rozpoczęliśmy pierwszy etap corocznej  akcji profilaktycznej!  Rozdaliśmy 2000 szt. ulotek ze szczegółami wydarzenia wraz instrukcją samokontroli jąder. Dziękujemy Zarządowi Klubu FKS Stal Mielec za wsparcie i możliwość przeprowadzenia po raz trzeci naszej akcji na stadionie. Cieszymy się, że los mężczyzn nie jest Wam obojętny!

Nie zapomnij o swoim zdrowiu!

Rak prostaty – czy warto się badać?
Czym jest rak prostaty?
Jakie są czynniki ryzyka?
Jakie objawy powinny zaniepokoić?
Do jakiego lekarza się zgłaszać?
Jakie badania wykrywają raka prostaty?
Kiedy oznaczać stężenia PSA?

Na te wszystkie pytania otrzymasz odpowiedzi 5 Listopada. Jeśli Twoje zdrowie jest dla Ciebie ważne? to nie może Cię tam zabraknąć! Prowadząc zdrowy tryb życia, możesz zyskać nie tylko wymarzoną sylwetkę i dobre samopoczucie, ale również zapobiec wielu chorobom.